Be Melodramatic

Be Melodramatic

Aug. 09, 2019
Oyunuz: 0
8.4 16

Senarist

Oyuncular

Chun Woo-hee isIm Jin-joo
Im Jin-joo
Jeon Yeo-been isLee Eun-jung
Lee Eun-jung
Han Ji-eun isHwang Han-joo
Hwang Han-joo
Ahn Jae-hong isSon Beom-soo
Son Beom-soo
Gong Myoung isChoo Jae-hoon
Choo Jae-hoon
Yoon Ji-on isLee Hyo-bong
Lee Hyo-bong
Lee You-jin isKim Hwan-dong
Kim Hwan-dong
Lee Hak-joo isNoh Seung-hyo
Noh Seung-hyo

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, aynı evi paylaşan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan 30’lu yaşlardaki üç kadının kaygılarını, aşklarını, arkadaşlıklarını ve günlük yaşamlarını konu almaktadır.

Karakterleri:
Chun Woo-Hee dizide bir senarist olan Im Jin-Joo karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan bakınca normal bir insanmış gibi görünmesine karşın yaptığı bazı davranışlar normal olmaktan uzaktır. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşayan birisidir. Bir mağazanın vitrinindeki lüks bir çanta ile sık sık sohbet etmektedir. Senaryolarını bir edebi tarzda yazmaya çalışmaktadır.

Jeon Yeo-Bin dizide bir belgesel yönetmeni olan Lee Eun-Jung karakterini canlandırmaktadır. Çocukluğundan beri belgesel tutkunu birisiydi ve bu yüzden bir belgesel yönetmeni olmak çocukluk hayaliydi. Belgesel alanın en önde gelen yapım şirketlerinden birinde çalışmaya başlar ancak patronu tarafından tacize uğradığı için işten ayrılır. Kendi yapım şirketini açar. Ancak işletmeye başladığı yapım şirketinde çalışan tek kişi vardır, o da kendisidir. Yönetmenliğini yaptığı belgesellerden birisi beklenmedik bir şekilde hit olmuştur.

Han Ji-Eun dizide bir dizi yapım şirketinde pazarlama müdürü olan Hwang Han-Joo karakterini canlandırmaktadır. Bekâr bir annedir. Hem işinde başarılı olmak hem de çocuğunu iyi bir şekilde yetiştirebilmek için mücadele etmektedir. Onun hayali bir komedyen olmaktı.

Ahn Jae-Hong dizide bir yönetmen olan Son Beom-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kariyerinde oldukça başarılı birisidir. Ancak artık dizi yapımcılığı ile uğraşmak istememektedir. Bir gün, Im Jin-Joo (Chun Woo-Hee) tarafından kaleme alınmış bir senaryoyu okur ve fikrini değiştirir.

Gong Myung bir dizi yapım şirketinde pazarlama müdürü dizide Choo Jae-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Hwang Han-Joo (Han Ji-Eun) ile beraber çalışmaktadır. Başlarda onunla kötü bir ilişkisi olmasına karşın onu tanıdıkça ondan hoşlanmaya başlar.

Lee You-Jin dizide yardımcı yönetmen olan Kim Hwan-Dong karakterini canlandırmaktadır. Yönetmen Son Beom-Soo’nun (Ahn Jae-Hong) asistanlığını yapmaktadır. Ayrıca Im Jin-Joo’nun (Chun Woo-Hee) eski erkek arkadaşıdır. Zeki birisidir ancak insanlara karşı gereksiz yere kibar davranmaktadır. O ve Im Jin-Joo yedi yıl çıktıktan sonra ayrılmıştır. Ancak ikili çok geçmeden, yardımcı yönetmen ve senarist olarak tekrar bir araya gelir.

Not:

1 – JTBC’nin Cuma & Cumartesi dizi kuşağında bu diziden önce “Chief of Staff” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “My Country” yayımlanacaktır.

Orijinal İsmi 멜로가 체질
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Aug. 09, 2019
Son yayın tarihi Aug. 10, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 8
Paylaşımlar2

Benzer Başlıkları

Flower Crew
The Secret Life of My Secretary
The Tale of Nokdu
Perfume
Level Up
Abyss
Extraordinary You
Welcome 2 Life
I Wanna Hear Your Song
My Absolute Boyfriend
When the Camellia Blooms
When the Devil Calls Your Name

(1) yorum

  • pınar11 Ekim 2019Cevapla

    harika bir diziydi…su gibi aktı gitti..

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website