Chocolate

Chocolate

Nov. 29, 2019
Oyunuz: 0
0

Seasons and episodes

1Season 1 Dec. 02, 2019

Senarist

Oyuncular

Ha Ji-won isMoon Cha-yeong
Moon Cha-yeong
Yoo Teo isKwon Min-Seong
Kwon Min-Seong
Min Jin-woong isMoon Tae-Hyun
Moon Tae-Hyun
Kim Won-hae isKwon Hyeon-Seok
Kwon Hyeon-Seok

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, soğuk kalpli bir beyin cerrahı (Yoon Kye-Sang) ile sevecen bir mutfak şefin (Ha Ji-Won) etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerini teselli edecek ve birlikte geçmişin sebep olduğu yaraları saracak.

Karakterleri:
Yoon Kye-Sang dizide bir beyin cerrahı olan Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Hem görünüşü hem de zekâsı ile mükemmel biri gibi görünmesine karşın insanların onunla ilişki kurmasını zorlaştırmaktadır. Geçmişte, okyanusa yakın küçük bir kasabada yaşayan ve bir mutfak şefi olmayı hayal eden saf bir gençti. Ancak yaşadığı bir takım olaydan sonra, rekabetçi bir hayat tarzı yaşamaya başladı.

Ha Ji-Won dizide bir mutfak şefi olan Moo Cha-Young karakterini canlandırmaktadır. Her zaman yüzünde kocaman bir gülümseme ile dolanan, sevgi dolu birisidir. Ancak adaletsizliğe karşı olan tahammülsüzlüğünden dolayı nerede bir adaletsizlik görse öfkesini dışarı püskürtmekten çekinmez. Genç bir kızken, okyanusa yakın küçük bir kasabada gittiği küçük bir restoranda genç bir oğlanla tanışır. Ondan aldığı yemekten sonra dünyaca ünlü bir şef olmaya karar verir.

Jang Seung-Jo dizide bir beyin cerrahı olan Lee Joon karakterini canlandırmaktadır. Kaybetmeye tahammülü olmayan egoist birisidir. Çocukluk yıllarında, Lee Kang (Yoon Kye-Sang) ile aralarında rekabetçi bir ilişki vardı ve ikisi de birer beyin cerrahı olarak tekrar karşılaştıklarında bu rekabet yeniden başlar.

Chocolate
Orijinal İsmi 초콜릿
First air date Nov. 29, 2019
Son yayın tarihi Nov. 30, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 16
Average Duration 60 minutes
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

Pegasus Market
FAILing in Love
The Wind Blows
Flower Crew
The Great Show
The Running Mates: Human Rights
I Wanna Hear Your Song
Diary of a Prosecutor
Watcher
Stove League
At Eighteen
Leverage

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website