Extraordinary You

Extraordinary You

Oct. 02, 2019
Oyunuz: 0
9.2 17

Seasons and episodes

Senarist

Senarist

Oyuncular

Kim Hye-yoon isEun Dan Oh
Eun Dan Oh
Ro Woon isNumber 13 / Haru
Number 13 / Haru
Lee Jae-wook isBaek Kyung
Baek Kyung
Lee Na-eun isYeo Joo Da
Yeo Joo Da

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, aslında bir webtoon karakteri olduklarını fark eden ve webtoonda onlar için yazılmış hikâyeye karşı çıkan bir grup öğrencinin etrafında dönmektedir. Dan-O (Kim Hye-Yoon), kendisinin aslında bir webtoon karakteri olduğunu öğrenir. Dahası ortalıkta bir dedikodu dolaşmaktadır; webtoondaki başkarakter o değildir ve yakın zamanda karakteri webtoondan çıkartılacaktır. Bunun üzerine, webtoon yazarı tarafından onun için yazılan bir aşkı değil, kendisi için gerçek aşkı bulup yaşamaya karar verir. Bir gün, kendisine âşık ama webtoonda adı dahi olmayan bir karakter (Rowoon) ile karşılaşır.

Karakterleri:
Kim Hye-Yoon dizide bir lise öğrencisi olan Eun Dan-O karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir lisede okumaktadır ve varlıklı bir aileye sahiptir. Kendinden emin ve oldukça cesur birisidir. Ancak, bir kalp hastalığı vardır. Bir gün, bir webtoon karakteri olduğunu ve webtoon yazarının onu yakında öldürerek hikâyeden çıkarmayı planladığını öğrenir.

Rowoon dizide Eun Dan-O’nun (Kim Hye-Yoon) sınıf arkadaşı ve Eun Dan-O’ya deli gibi âşık olan Ha-Roo karakterini canlandırmaktadır. Aslında webtoonda adı olmayan bir karakterdir ve ‘Ha-Roo’ ismini ona Dan-O vermiştir.

Lee Jae-Wook dizide Eun Dan-O’nun (Kim Hye-Yoon) nişanlısı olan Baek-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Dan-O ondan çok hoşlanmaktadır. Ancak Dan-O’nun bu duyguları karşılıksızdır.

Not:

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında bu diziden önce “Rookie Historian Goo Hae-Ryung” yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra “People with Flaws” yayımlanacaktır.

2 – Dizi, “July Found by Chance” adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Orijinal İsmi 어쩌다 발견한 하루
First air date Oct. 02, 2019
Son yayın tarihi Oct. 02, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 2
Average Duration 35 minutes
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

Flower Crew
Perfume
Vagabond
Abyss
Be Melodramatic
I Wanna Hear Your Song
The Tale of Nokdu
When the Devil Calls Your Name
Level Up
Hotel Del Luna
When the Camellia Blooms
Welcome 2 Life

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website