Flower Crew

Flower Crew

Sep. 16, 2019
Oyunuz: 0
9.3 3

Seasons and episodes

Senarist

Senarist

Oyuncular

Park Ji-hoon isGo Young-soo
Go Young-soo
Go Won-hee isKang Ji-hwa
Kang Ji-hwa

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral (Seo Ji-Hoon), ilk aşkını koruyabilmek için ülkenin en iyi çöpçatan ajansı, ‘Çiçek Ekibi’nden bir istekte bulunur. Kralın isteği üzerine ajanstaki çöpçatanlar, önemsiz bir kadın olan Gae Ddong’u (Kong Seung-Yeon) en soylu kadına dönüştürmek için hayatlarını tehlikeye atarlar.

Karakterleri:
Kim Min-Jae dizide ‘Çiçek Ekibi’nin lideri olan Ma Hoon karakterini canlandırmaktadır. Joseon’un en iyi çöpçatanı ve en çekici erkeğidir. Arkadaşlık, evlilik, boşanma ve yeniden evlenme konularında insanlara yardım eden işletmesini yönetirken müşterilerinde cinsiyet veya statü ayrımı yapmaz. Sezgilerini ve yeteneğini kullanarak müşterilerine doğru kişiyi bulmak amacıyla insanları gözlemler.

Kong Seung-Yeon dizide Kral Lee Soo’nun (Seo Ji-Hoon) ilk aşkı olan Gae Ddong karakterini canlandırmaktadır. Oldukça dik başlı ve sert bir kızdır. Geçimini sağlayabilmek için etek yerine pantolonu seçmiştir. Bir kadın olmasına karşın odun kesmek, ağır pirinç torbalarını taşımak ve sokakta kavga eden insanları durdurmak gibi işlerden para kazanmasıyla tanınmaktadır. Erkek kardeşini bulabilmek için Hanyang’a gelmiştir.

Seo Ji-Hoon dizide Joseon Hanedanlığı’nın Kralı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Bir kral olmadan önce kırsal kesimde sıradan bir demirciydi ve Gae Ddong (Kong Seung-Yeon) adında genç bir kadına âşıktı. Ancak 23 yaşında hayatı tamamen değişir ve bir kral olur. Kral olmadan önce özgür bir hayata sahipken şimdi 24 saat hizmetçilerinin gözlemi altında olduğu bir hayat yaşmaktadır. Hepsinden önemlisi, Joseon Hanedanlığı’nın Kralı olmasıyla birlikte Gae Ddong ile evlenmesi imkânsız hale gelir. Saraydaki kadınların sürekli onu baştan çıkarama girişimlerinden de bıkmıştır. Bu yüzden, ‘Çiçek Ekibi’nden Gae Ddong’u bir asile çevirmesini ister.

Park Ji-Hoon dizide ‘Çiçek Ekibi’ndeki çöpçatanlardan biri olan Ko Young-Soo karakterini canlandırmaktadır. Joseon’un en iyi giyinen ve en havalı adamıdır. Güzellik ve moda konusundaki yeteneği sayesinde eline attığı herkesi güzel ve çekici biri haline getirebilmektedir.

Byeon Woo-Seok dizide ‘Çiçek Ekibi’ndeki çöpçatanlardan biri olan Do Joon karakterini canlandırmaktadır. ‘Çiçek Ekibi’nin muhbiri görevini üstlenmektedir. Soylu ve varlıklı bir aileden gelmektedir. Ancak bir gün, ailesi dibe vurur ve Do Joon amaçsız bir hayat yaşamaya başlar. Karşına çıkan Ma Hoon (Kim Min-Jae) para karşılığında Do Joon’a Hanyang’ta yaşan herkes hakkındaki her türlü bilgiyi toplamasını ve bu bilgileri kendisine getirmesini teklif eder.

Go Won-Hee dizide soylu bir ailenin kızı olan Kang Ji-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir. Onun hedefi, Joseon’un en üst düzeydeki kadını olmaktır.

Not:

1 – Dizi, Kim Yi-Rang tarafından kaleme alınan bir roman serisinden uyarlamadır.

2 – JTBC’nin Pazartesi & Salı dizi kuşağında bu diziden önce “At Eighteen” yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra “War of Prosecutors” yayımlanacaktır.

Orijinal İsmi 조선혼담공작소 꽃파당
First air date Sep. 16, 2019
Son yayın tarihi Sep. 16, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 4
Average Duration 70 minutes
Paylaşımlar2

Benzer Başlıkları

Pegasus Market
Level Up
The Tale of Nokdu
Be Melodramatic
The Running Mates: Human Rights
The Lies Within
Miss Lee
Welcome 2 Life
At Eighteen
Love Alarm
Abyss
Vagabond

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website