Graceful Family

Graceful Family

Aug. 21, 2019
Oyunuz: 0
0

Senarist

Senarist

Oyuncular

Im Soo-hyang isMo Seok-hee
Mo Seok-hee
Lee Jang-woo isHeo Yoon-do
Heo Yoon-do
Bae Jong-ok isHan Je-kook
Han Je-kook
Lee Kyu-han isMo Wan-soo
Mo Wan-soo
Kim Jin-woo isMo Wan-joon
Mo Wan-joon
Gong Hyun-joo isBaek Soo-jin
Baek Soo-jin
Moon Hee-kyung isHa Young-Seo
Ha Young-Seo

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, 15 yıl önce cinayete kurban giden annesinin ölümünü araştıran Mo Seok-Hee (Lim Soo-Hyang) ve ona bu araştırmada yardım eden Avukat Heo Yoon-Do’nun (Lee Jang-Woo) etrafında dönmektedir.

Karakterler:
Lim Soo-Hyang dizide varlıklı bir aileye sahip olan Mo Seok-Hee karakterini canlandırmaktadır. Babası, büyük bir şirket olan MC Group’un sahibidir ve ailesinin tek çocuğudur. Kibirli biri gibi görünmesine karşın annesinin ölümü hakkındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışmaktadır.

Lee Jang-Woo dizide bir avukat olan Heo Yoon-Do karakterini canlandırmaktadır. Bir ofisi bile yoktur. Küçük bir mahalledeki bir restoranı ofisi olarak kullanır ve bu mahalledeki sakinlerin küçük problemlerini çözer. Bir gün, MC Group’un idaresindeki The TOP adlı bir hukuk firmasına girme şansı elde eder.

Bae Jong-Ok dizide The TOP adlı bir hukuk firmasının başkanı olan Han Je-Kook karakterini canlandırmaktadır. The TOP ekibi olarak MC Group’un yolsuzluklarını ve yasa dışı eylemlerini örtbas etmekle görevlidir.

Lee Gyu-Han dizide MC Group’un en büyük oğlu olan Mo Wan-Soo karakterini canlandırmaktadır. Küçük kız kardeşini el üstünde tutan annesine kendisini ispatlamak için elinden gelen her şeyi yaparak büyüdü. Şimdilerde, bir film yönetmeni ve aynı zamanda bir film yapım şirketinin CEO’sudur. Herkes onu kibar ve her şeye yetebilen biri gibi görse de aslında zayıf bir kişiliğe sahip, alkolik birisidir.

Park Young-Rin dizide MC Group’un Halkla İlişkiler bölümünün lideri olarak görev alan Lee Kyung karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir avukattı. Ancak şimdi, MC Group ailesinin yanı sıra şirketin ticari ilişkilerinin imajından sorumludur. Medyayı manipüle etmekte usta birisidir.

Not:

1 – MBN’in Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında bu diziden önce “Level Up” yayımlanmıştır.

Orijinal İsmi 우아한 가
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Aug. 21, 2019
Son yayın tarihi Aug. 22, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 16
Average Duration 60 minutes
Paylaşımlar6

Benzer Başlıkları

Watcher
Doctor John
Strangers From Hell
Doctor Detective
I Wanna Hear Your Song
Rookie Historian
Justice
Haechi
Pegasus Market
Vagabond
One Spring Night
FAILing in Love

(1) yorum

  • szkbıclvk19 Eylül 2019Cevapla

    7.bölümü ne zaman çıkıcak

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website