Joseon Survival

Joseon Survival

Jun. 08, 2019
Oyunuz: 0
8.8 11

Senarist

Senarist

Oyuncular

Kang Ji-hwan isHan Jung-Rok
Han Jung-Rok
Kyung Soo-jin isLee Hye-Jin
Lee Hye-Jin
Song Won-Seok isIm Kkeok-Jeong
Im Kkeok-Jeong
Park Se-wan isHan Seul-Ki
Han Seul-Ki
Lee Jae-yoon isJung Ka-Ik
Jung Ka-Ik
Han Jae-suk isYoon Won-Hyeong
Yoon Won-Hyeong
Yoon Ji-min isJung Nan-Jung
Jung Nan-Jung

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, zamanda geriye giden Han Jung-Rok (Kang Ji-Hwan) ile Joseon Hanedanlığı’nda ünlü bir hırsız olan Im Kkeok-Jeong’un (Song Won-Seok) etrafında dönmektedir. İkili, sevdiği insanlar için hayatlarını ortaya koyar ve hayatta kalabilmek için birlikte, Joseon Hanedanlığındaki yozlaşmış yetkililerle mücadele eder.

Karakterleri:
Kang Ji-Hwan dizide bir teslimatçı olan Han Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Eskiden, ulusal bir okçuydu. Dramatik bir olay sonrasında, kız kardeşi (Park Se-Wan) ve ilk aşkı (Kyung Soo-Jin) ile birlikte zamanda geriye, Joseon Hanedanlığı dönemine, gider. Burada, yozlaşmış yetkililere karşı savaşmak için Im Kkeok-Jeong’a (Song Won-Seok) katılır ve onunla güçlü bir arkadaşlık bağı kurar.

Kyung Soo-Jin dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan) ilk aşkı olan Lee Hye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Rehabilitasyon bölümünde sağlık görevlisi olarak çalışmaktadır ve zengin bir ailenin tek kızıdır. Zarif bir havaya ve sofistike bir konuşma tarzına sahiptir.

Song Won-Seok dizide 1562’de yaşayan Im Kkeok-Jeong karakterini canlandırmaktadır. Bir kasaptır ve en düşük sınıfa mensuptur. Yakışıklı olduğu kadar da akıllı birisidir.

Park Se-Wan dizide Han Jung-Rok’un (Kang Ji-Hwan) kız kardeşi olan Han Seul-Gi karakterini canlandırmaktadır. Abisi ile arasında 15 yaş olmasına karşın abisinden daha zekidir. Ulusal yazı ödülleri kazananmış ve üç yıl üst üste matematik olimpiyatlarında birinci olan bir dâhidir.

Lee Jae-Yoon dizide Lee Hye-Jin’in (Kyung Soo-Jin) nişanlısı olan Jung Ka-Ik karakterini canlandırmaktadır. Mesleğinde başarılı bir avukattır. Örnek bir şahsiyet gibi görünmesine karşın sakladığı karanlık sırları vardır.

Joseon Survival
Orijinal İsmi 조선생존기
First air date Jun. 08, 2019
Son yayın tarihi Jun. 09, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 6
Average Duration 60 minutes
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

Vagabond

(1) yorum

  • bengü25 Haziran 2019Cevapla

    dizi hangi günler siteye geliyor?

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website