Justice

Justice

Jul. 17, 2019
Oyunuz: 0
9.1 8

Seasons and episodes

1Season 1 Jul. 20, 2019

Senarist

Senarist

Oyuncular

Choi Jin-hyuk isLee Tae-Kyung
Lee Tae-Kyung
Son Hyun-joo isSong Woo-Yong
Song Woo-Yong
Nana isSeo Yun-Ah
Seo Yun-Ah
Park Sung-hun isTak Soo-Ho
Tak Soo-Ho
Lee Hak-joo isDetective Ma
Detective Ma

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, ailesini kaybettikten sonra intikam arayışına giren Lee Tae-Kyung’un (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönmektedir. Kardeşinin intikamını almak için bir avukat olsa da şuana kadar tek odağı para olmuştur. Bu yüzden, aralarında zengin bir iş adamı olan Song Woo-Yong’un (Son Hyun-Joo) da bulunduğu zengin kişilerin avukatlığını üstlenmiştir. Ancak, kayıp kadın oyuncuları içeren bir davayı üstlendiğinde bu durum değişir.

Karakterleri:
Choi Jin-Hyuk dizide bir avukat olan Lee Tae-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Bir kişinin suçsuzluğunu kanıtlamakta veya en azından şartlı tahliyesini sağlamakta alanın en iyilerindendir. Ancak tüm bunların yanında sahte tanık bulma konusunda kötü bir üne sahiptir.

Nana dizide Seul Merkez Bölge Savcılığı Ofisi’nde görevli bir savcı olan Seo Yeon-A karakterini canlandırmaktadır. Babasının izinden giderek bir savcı olmayı seçmiştir. Güçlü adalet duygusundan dolayı peşine düştüğü bir suçluyu yakalamadan peşini bırakmaz. Bu yüzden de ona ‘bomba’ adını takmışlardır. Kadın oyuncuların seri cinayetini ve onların ortadan kaybolmasını içeren bir davayı üstlenir. Bu dava üzerinde çalışırken eski erkek arkadaşı, Lee Tae-Kyung (Choi Jin-Hyuk) ile savcı-avukat olarak tekrar karşılaşır.

Son Hyun-Joo dizide bir inşaat şirketinin CEO’su olan Song Woo-Yong karakterini canlandırmaktadır. Daha fazla güç ve para kazanmak için başkalarının açgözlülüğünü ve hırsını kullanmaktadır. Kayıp kadın oyuncuları içeren bir dava yüzünden Lee Tae-Kyung (Choi Jin-Hyuk) ile çatışma içerisine girer.

Park Sung-Hoon dizide büyük bir şirkette müdür yardımcısı olarak görev alan Tak Soo-Ho karakterini canlandırmaktadır. Güney Kore’deki en iyi finansal şirketler arasında ilk 10’da olan Jung Jin Group’un varisidir. Alçak gönüllü ve sağlam görüntüsü ile halk tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Ancak hiç kimse onun gerçek yüzünü bilmemektedir.

Orijinal İsmi 저스티스
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Jul. 17, 2019
Son yayın tarihi Jul. 18, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 4
Average Duration 35 minutes
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Woman of 9.9 Billion
FAILing in Love
Love Alarm
The Wind Blows
Arthdal Chronicles
Watcher
Everything and Nothing
WWW
Pegasus Market
I Wanna Hear Your Song
The Lies Within
Leverage

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website