Leverage

Leverage

Oct. 13, 2019
Oyunuz: 0
0

Seasons and episodes

1Season 1 Oct. 16, 2019

Senarist

Senarist

Oyuncular

Lee Dong-gun isLee Tae-joon
Lee Tae-joon
Jeon Hye-bin isHwang Soo-kyung
Hwang Soo-kyung
Kim Sae-ron isGo Na-byul
Go Na-byul
Kim Kwon isRoy Ryu
Roy Ryu
Yeo Hoi-hyeon isJeong Eui-sung
Jeong Eui-sung
Choi Ja-hye isShin Yu-ri
Shin Yu-ri

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, zengin suçluları dolandırıp çaldıkları parayı gerçek mağdurlara iade eden beş kişilik bir ekibinin etrafında dönmektedir.

Karakterleri:
Lee Dong-Gun dizide ekibinin lideri olan Lee Tae-Joon karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca, iyileştirilemeyen bir hastalıktan muzdarip oğlu olan bir babadır. Eskiden işinde oldukça yetenekli olan sigorta dolandırıcılığı bölümünde çalışan bir araştırmacıydı. Beklenmedik bir olay sonucunda hayatı tamamen değişir. İşinden istifa eder ve adaleti sağlamak için bir zamanlar yakaladığı ülkenin en iyi dolandırıcılarından oluşan bir ekip kurar.

Jeon Hye-Bin dizide ekibinin oyuncusu olan Hwang Soo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Sahnede korkunç bir oyuncudur. Ancak gerçek dünya da dolandırıcılık söz konusu olduğunda, Akademi Ödülü düzeyinde bir oyunculuk sergilemektedir. Dört farklı dili akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Lee Tae-Joon (Lee Dong-Gun) ile gizemli bir ilişkisi vardır.

Kim Kwon dizide grubun güvenlik uzmanı olan Roy Ryu karakterini canlandırmaktadır. Gençken bir Amerikalı aile tarafından evlat edilmiş ve dövüş sanatları konusunda uzmanlaşmış bir paralı asker olmuştur. Sadece kullandığı yeteneklerinin karşılığını almakla ilgilenmektedir. Ne adalet ne de sadakat gibi şeylere inanmaktadır. Kendisinden başka kimseye güvenmemektedir. Ancak savaş alanında terk edilmiş bir köpek yavrusunu sahiplendiği zaman ki gibi bazen beklenmedik bir şekilde yumuşak tarafını göstermektedir.

Kim Sae-Ron dizide ekibinin çevik hırsızı olan Ko Na-Beyol karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir eskrimciydi. Şimdi ise kilitli kapıları veya kasaları açma, benzersiz çeviklik ve esnekliği sayesinde lazer engellerini aşma, koşma ve gizlice girme konularında uzmanlaşmış birinci sınıf bir hırsızdır. Düşüncesiz ve lakayt bir konuşma tarzından sahiptir. Ancak buna karşın kendine özgün olan kişiliği, başkalarına kendisini sevdirmektedir.

Yeo Hoi-Hyeon dizide ekibinin teknoloji beyini olan Jung Ui-Sung karakterini canlandırmaktadır. Bilgisayarlar, CCTV’ler ve cep telefonları gibi dijital herhangi bir şey söz konusu olduğunda onun eline su dökebilecek kimse yoktur. Tuhaf ve çekingen bir karaktere sahiptir. Konuşkan ve meraklıdır. Güncel olaylar karşı tamamen kördür. Ancak ekibini her şeye bağlayan iyi bir kaynaktır.

Choi Ja-Hye dizide Lee Tae-Joon’un (Lee Dong-Gun) eşi olan Shin Yoo-Ri karakterini canlandırmaktadır.

Kim Joong-Ki dizide Lee Tae-Joon’un (Lee Dong-Gun) arkadaşı olan Jo Joon-Hyung karakterini canlandırmaktadır.

Kim Kwang-Sik dizide bir dedektif olan Park Ki-Ho karakterini canlandırmaktadır. Lee Tae-Joon’un (Lee Dong-Gun) astıdır.

Jeong Gi-Seop dizide bir doktor olan So-Ma karakterini canlandırmaktadır. Lee Tae-Joon’un (Lee Dong-Gun) oğlunun nasıl kurtulacağını bilmektedir.

Not:

1 – Dizi, Amerika yapımı ve 2008-2012 yılları arasında yayımlanan “Leverage” adlı bir diziden uyarlamadır.

Leverage
Orijinal İsmi 레버리지: 사기조작단
TMDb Puanı 8 1 votes
First air date Oct. 13, 2019
Son yayın tarihi Oct. 13, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 2
Average Duration 60 minutes
Paylaşımlar5

Benzer Başlıkları

Woman of 9.9 Billion
Doctor John
Haechi
Flower Crew
Love Alarm
The Running Mates: Human Rights
One Spring Night
Doctor Detective
Watcher
Angel’s Last Mission: Love
Justice
The Lies Within

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website