Love Alarm

Love Alarm

Aug. 22, 2019
Oyunuz: 0
0

Seasons and episodes

1Season 1 Aug. 24, 2019

Senarist

Senarist

Oyuncular

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

Karakterleri:
Kim So-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kim Jo-Jo karakterini canlandırmaktadır. Acı dolu bir aile geçmişine sahip olmasına rağmen neşeli ve kaygısız bir genç kızdır. Küçükken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak, Jo-Jo için orada yaşamak kolay değildir. Bir gün, ‘love alarm’ adlı bir telefon uygulamasını kullanmaya başlar.

Song Kang dizide popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-O karakterini canlandırmaktadır. Sun-O zengin bir ailenin oğludur. Ancak ailesi tarafından sevilmemektedir. Cazibesi ile Kim Jo-Jo’nun (Kim So-Hyun) kalbini çalmaya çalışır.

Jung Ga-Ram dizide Hwang Sun-O’nun (Song Kang) en yakın arkadaşı olan Lee Hye-Young karakterini canlandırmaktadır. Sun-O’dan önce Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaya başlar.

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Il-Sik karakterini canlandırmaktadır. Okulunun Judo takımındadır ve enerjik birisidir. Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaktadır.

Not: Dizi, Cheon Kye-Young tarafından kaleme alınan popüler bir webtoondan uyarlamadır. Daha önce, Cheon Kye-Young’ın “Yebbeun Namja” adlı eseri, 2013 yılında “Bel Ami” adlı bir diziye uyarlanmıştı.

Love Alarm
Orijinal İsmi 좋아하면 울리는
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Aug. 22, 2019
Son yayın tarihi Aug. 22, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 8
Average Duration 50 minutes
Paylaşımlar5

Benzer Başlıkları

One Spring Night
Crash Landing on You
Angel’s Last Mission: Love
VIP
Flower Crew
Leverage
The Lies Within
Vagabond
Justice
FAILing in Love
The Running Mates: Human Rights
Miss Lee

(2) yorum

  • 2. sezon 2020 nin ne zamanı gelicek???

  • Htc19 Eylül 2019Cevapla

    Merhaba artık bazı dizilere çeviri yapılmıyor mu? Bu ve birkaç dizi daha var

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website