Melting Me Softly

Melting Me Softly

Sep. 28, 2019
Oyunuz: 0
0

Senarist

Senarist

Oyuncular

Ji Chang-wook isMa Dong-chan
Ma Dong-chan
Won Jin-ah isGo Mi-ran
Go Mi-ran
Yoon Se-ah isNa Ha-yeong
Na Ha-yeong
Im Won-hee isSon Hyun-ki
Son Hyun-ki
Kim Won-hae isMa Dong-sik
Ma Dong-sik
Kil Hae-yeon isMi-ran's mother
Mi-ran's mother
Shim Hyung-tak isHwang Byeong-sim
Hwang Byeong-sim
Seo Jeong-yeon isOh Young-sun
Oh Young-sun
Jeon Soo-kyung isMa Dong-joo
Ma Dong-joo

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, bir proje için bedenlerinin sadece 24 saatlik dondurulmasına gönüllü olan bir erkek (Ji Chang-Wook) ve bir kadının (Won Jin-A) etrafında dönmektedir. Ancak gizemli bir komploya kurban giden ikili, 24 saat sonra uyandırılmak yerine, 20 yıl sonra uyandırılır. Dahası, hayatta kalabilmek için vücut ısıları 33°C’de tutulmalıdır.

Karakterleri:
Ji Chang-Wook dizide popüler bir TV programının PD’liğini yapan Ma Dong-Chan karakterini canlandırmaktadır. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılır. Ancak donduktan 24 saat sonra uyandırılması gerekirken, uyandığında aradan 20 yıl geçtiğini öğrenir. Görünüşü 20 yıl önceki gibi olsa da ailesi, arkadaşları ve nişanlısı önemli ölçüde yaşlanmıştır.

Won Jin-A dizide bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı bir çalışan olan Go Mi-Ran karakterini canlandırmaktadır. 24 saat boyunca insanların bedenlerinin dondurulduğu bir projeye katılması için ona 5 milyon won (yaklaşık 4.200 Dolar) teklif edilir. Bu teklifi geri çevirmez ve projeye katılır.

Yoon Se-Ah dizide bir spiker olan Na Ha-Young karakterini canlandırmaktadır. Ma Dong-Chan’ın (Ji Chang-Wook) ilk aşkıdır. Dong-Chan ile beraber çalıştıkları bir TV programı sırasında tanışır ve daha sonra nişanlanırlar. Ancak, Dong-Chan’ın uyuduğu 20 yıl boyunca, başarı odaklı bir şekilde yaşamış, kalpsiz ve duygusuz bir insana dönüşmüştür.

Not:

1 – tvN’in Cumartesi & Pazar dizi kuşağında bu diziden önce “Arthdal Chronicles – Part 3” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “Love’s Emergency Landing” yayımlanacaktır.

Melting Me Softly
Orijinal İsmi 날 녹여주오
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Sep. 28, 2019
Son yayın tarihi Sep. 29, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 10
Average Duration 70 minutes
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

Graceful Family
VIP
Strangers From Hell
The Lies Within
Doctor Detective

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website