Miss Lee

Miss Lee

Sep. 25, 2019
Oyunuz: 0
6.7 6

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 29, 2019

Fragman Videosu

Açıklama

Dizi, bir şirketin basit bir çalışanıyken kendini birden şirketin CEO’su olarak bulan Lee Sun-Sim’in etrafında dönmektedir. Lee Sun-Sim (Hyeri) ‘Cheongil Electronics’ şirketinin basit bir çalışanıdır. Şirkette çoğunlukla getir götür işleri ona verilmektedir. Bir gün, çalıştığı şirket iflasın eşiğine gelir. Sorumluluk almaktan korkan ve kendilerine bir günah keçisi arayan şirketteki üst yetkililer Lee Sun-Sim’i şirketin CEO’su olarak atar. Şirketteki başka bir çalışan olan Yoo Jin-Wook’un (Kim Sang-Kyung) yardımı ile ‘Cheongil Electronics’i iflastan kurtarmaya çalışır.

Karakterleri:
Hyeri dizide ‘Cheongil Electronics’ adlı bir şirkette ofis çalışanı olan Lee Sun-Sim karakterini canlandırmaktadır. Şirkette düşük bir mevkidedir ve ona ufak tefek, getir götür işleri verilmektedir. Hatta iş arkadaşları adını tam olarak bilmedikleri için ona ‘Bayan Lee’ olarak hitap etmektedir. Parlak, inatçı ve olumlu bir kişiliği vardır. Bir gün, kendini çalıştığı şirketin CEO’su olarak bulur.

Kim Sang-Kyung dizide ‘Cheongil Electronics’ adlı bir şirkette bölüm başkanı olarak çalışan Yoo Jin-Wook karakterini canlandırmaktadır. Sadece işine odaklanan, insanları önemsemeyen, sinirli ve sivri dilli birisidir. Ancak Lee Sun-Sim (Hyeri) ile beraber çalışmaya başladıktan sonra tamamen değişir. Onun iyi bir CEO olmasına yardım eder ve onun akıl hocası olur.

Cha Seo-Won dizide ‘Cheongil Electronics’ adlı bir şirkette satın alma bölümünde çalışan Park Do-Joon karakterini canlandırmaktadır. Dürüst bir kişiliği ve önemli yetenekleri olan birisidir. Şirketi tekrar canlandırmak için büyük bir enerji harcar.

Uhm Hyun-Kyung dizide muhasebe departmanının lideri olan Koo Ji-Na karakterini canlandırmaktadır. Oldukça hırslı birisdir ve Lee Sun-Sim’in (Hyeri) üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Not:

1 – tvN’in Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında bu diziden önce “When the Devil Calls Your Name” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “Psychopath Diary” yayımlanacaktır.

Miss Lee
Orijinal İsmi 청일전자 미쓰리
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Sep. 25, 2019
Son yayın tarihi Sep. 26, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 16
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Flower Crew
Watcher
Rookie Historian
Everything and Nothing
At Eighteen
Angel’s Last Mission: Love
Leverage
Arthdal Chronicles
One Spring Night
The Lies Within
I Wanna Hear Your Song
Justice

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website