My Country

My Country

Oyunuz: 0
0

Seasons and episodes

Senarist

Senarist

Oyuncular

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, Goryeo Hanedanlığı’nın sonu ile Joseon Hanedanlığı’nın başlangıç döneminde, sevdiklerini korumaya çalışan üç kişi etrafında dönecek. İki yakın arkadaş olan Seo Hwi (Yang Se-Jong) ve Nam Sun-Ho (Woo Do-Hwan), ‘benim ülkem’ konusundaki görüş ayrılıkları nedeni ile kılıçlarını birbirine karşı yöneltir.

Karakterleri:
Yang Se-Jong dizide Seo Hwi karakterini canlandırmaktadır. Onun babası, Goryeo’nun en iyi kılıç ustasıdır. Kralın adına ülkenin kuzey bölgesini fetheden sert bir generalin oğlu olarak, Seo Hwi’nin adaletsizliğe karşı asla tahammülü yoktur. Ancak aynı zamanda hayatı bir kaosa doğru sürüklense de neşesini asla kaybetmeyen birisidir.

Woo Do-Hwan dizide saygın bir ailenin soyundan gelen Nam Sun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Son derece zeki ve birçok konuda oldukça yetenekli birisidir. Ancak annesi en düşük sınıftan olduğu için ailesinin bir parçası olarak kabul görülmemektedir ve bu onda derin yaralar açmıştır. Bu yüzden askeri sınavı geçmek istemektedir. Ancak babasının karıştığı yolsuzluklardan dolayı askeri memur olmaktan vazgeçmek zorunda kalır. Dahası, bir yanlış anlaşılma sonucu, en yakın arkadaşı Seo Hwi (Yang Se-Jong) ile birbirlerine düşman olur.

Seol Hyun dizide ülkesindeki yolsuzluklara karşı savaşan Han Hee-Jae karakterini canlandırmaktadır. ‘Yihwaroo’ adlı bir istihbarat grubunun lideri olarak yetiştirilmiştir. Dövüş sanatlarında oldukça yetenekli ve aynı zamanda zeki birisidir.

Jang Hyuk dizide Prens Lee Bang-Won karakterini canlandırmaktadır. Babasına Goryeo Hanedanlığı’nı devrip, Joseon Hanedanlığı’nı kurmasına ve tahta çıkmasına yardım eder. Ancak Joseon Hanedanlığı’nın kurulmasında büyük yardımı olmasına rağmen veliaht prens olarak seçilmez. Babası, Bang-Won’un üvey kardeşini veliaht prens olarak ilan eder. Bang-Won tahttan vazgeçmez ve bunun için büyük bir mücadeleye başlar.

Not:

1 – JTBC’nin Cuma & Cumartesi dizi kuşağında bu diziden önce “Be Melodramatic” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “Chocolate” yayımlanacaktır.

Resmi Web Sitesi (JTBC): tv.jtbc.joins.com/mycountry
Resmi Web Sitesi (Netflix): www.netflix.com/tr/title/81161487

My Country
Orijinal İsmi My Country
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

Mother of Mine
Grand Prince
Age Of Youth
Kill Me, Heal Me
Voice 2
Suits
Encounter
W – Two Worlds
Goodbye to Goodbye
Wanted
Chief Kim
Fates and Furies

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website