Pegasus Market

Pegasus Market

Sep. 20, 2019
Oyunuz: 0
9.8 4

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 22, 2019

Senarist

Senarist

Oyuncular

Lee Dong-hwi isMoon Seok-goo
Moon Seok-goo
Kim Byung-chul isJeong Bok-dong
Jeong Bok-dong
Jung Hye-sung isJo Mi-ran
Jo Mi-ran
Park Ho-san isKwon Yeong-goo
Kwon Yeong-goo
Lee Soon-jae isKim Dae-ma
Kim Dae-ma
Jung Min-sung isChoi Il-nam
Choi Il-nam
Kang Hong-suk isOh In-bae
Oh In-bae
Kim Ho-young isJo Min-dal
Jo Min-dal
Kim Gyu-ri isGo Mi-joo
Go Mi-joo

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, ‘Cheonrima Mart’ adlı bir mağazanın çalışanları etrafında dönmektedir. Moon Suk-Goo (Lee Dong-Hwi), müşterilerinin az olduğu ‘Cheonrima Mart’ı canlandırmak için elinden geleni yapan bir çalışandır. Ancak, mağazaya CEO olarak yeni atanan Jung Bok-Dong (Kim Byung-Chul), intikam almak için mağazayı batırmaya çalışmaktadır. Böylece zıt hedeflere sahip Moon Suk-Goo ve Jung Bok-Dong, bir mücadele içine girer. Jung Bok-Dong’un mağazayı batırmak için yaptığı hamleler, tam tersi etki yapar ve mağazaya müşteri çeker.

Karakterleri:
Lee Dong-Hwi dizide ‘Cheonrima Mart’ mağazasında müdür olarak çalışan Moon Suk-Goo karakterini canlandırmaktadır. ‘Cheonrima Mart’ı en iyi perakende mağazasına çevirmeye çalışmaktadır. Temiz kalpli ve saf birisidir.

Kim Byung-Chul dizde ‘Cheonrima Mart’ mağazasının yeni CEO’su olan Jung Bok-Dong karakterini canlandırmaktadır. Eskiden, ‘Daema Group’un yönetim kurulu üyesiydi. Ancak, ‘Daema Group’un CEO’su onu görevinden alır ve ‘Daema Group’a ait olan ‘Cheonrima Mart’ mağazasının CEO’su pozisyonuna indirir. Bunun üzerine, ‘Daema Group’tan intikamını almak için ‘Cheonrima Mart’ batırmaya karar verir. ‘Cheonrima Mart’ta çalışmaları için yeni personel alımı yapar. Yeni personel, hayatlarında hep başarısız olmuş ve başka biri tarafından işe alınma olasılığı oldukça düşük olan insanlardır.

Jung Hye-Sung dizide ‘Cheonrima Mart’ mağazasında takım lideri olarak yeni çalışmaya başlayan Jo Mi-Ran karakterini canlandırmaktadır. O, Kwon Young-Goo (Park Ho-San) tarafından Jung Bok-Dong’u (Kim Byung-Chul) izlemesi için ‘Cheonrima Mart’a gönderilmiştir.

Park Ho-San dizide ‘Daema Group’un genel müdürü olan Kwon Young-Goo karakterini canlandırmaktadır. Her zaman bir numara olmanın hayalini kurmaktadır. Ancak her zaman Jung Bok-Dong’un (Kim Byung-Chul) gerisinde kalır. Jung Bok-Dong’un ‘Daema Group’a geri dönmesini aynı zamanda ‘Cheonrima Mart’ aracılığı ile zimmetine para geçirdiğini ve vergi kaçakçılığına karıştığını öğrenmesini engellemeye çalışmaktadır.

Lee Soon-Jae dizide ‘Daema Group’un CEO’su olan Kim Dae-Ma karakterini canlandırmaktadır.

Not:

1 – tvN’in Cuma dizi kuşağında bu diziden önce “Ugly Young-A Season 17” yayımlanmıştır.

2 – Dizi, Kim Kyu-Sam tarafından kaleme alınan “Cheap Cheonrima Mart” adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Pegasus Market
Orijinal İsmi 쌉니다 천리마마트
TMDb Puanı 7 1 votes
First air date Sep. 20, 2019
Son yayın tarihi Sep. 20, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 12
Average Duration 65 minutes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Leverage
Rookie Historian
Haechi
Doctor Detective
Arthdal Chronicles
Everything and Nothing
Love Alarm
WWW
I Wanna Hear Your Song
Miss Lee
Sunny Again Tomorrow
At Eighteen

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website