Psychopath Diary

Psychopath Diary

Nov. 20, 2019
Oyunuz: 0
0

Senarist

Senarist

Oyuncular

Yoon Shi-yoon isYook Dong Shik
Yook Dong Shik
Jung In-sun isShim Bo Kyung
Shim Bo Kyung
Park Sung-hun isSeo In Woo
Seo In Woo
Lee Han-wi isYook Jong Chul
Yook Jong Chul
Hwang Hyo-eun isYook Ji Yeon
Yook Ji Yeon

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, bir cinayete tanık olan ve cinayet mahallinden kaçarken bir kaza geçirerek hafızasını kaybeden Yook Dong-Sik’in (Yoon Si-Yoon) etrafında dönmektedir. Bir cinayete tanık olan Yook Dong-Sik, tesadüfen, işlediği cinayetlerin kaydını tuttuğu, katilin günlüğünü eline geçirir. Günlükle beraber kaçarken bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Hafıza kaybı nedeniyle Yook Dong-Sik kimliği konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır ve elinde tutuğu günlük nedeniyle kendini katil zanneder.

Karakterleri:
Yoon Si-Yoon dizide aracılık hizmeti veren bir firmada çalışmakta olan Yook Dong-Sik karakterini canlandırmaktadır. Çekingen bir kişiliğe sahiptir ve onu hor gören insanlara bile kızamamaktadır. Ancak, kendisinin bir katil, av değil de bir avcı, olduğunu düşünmeye başladıktan sonra bu zayıf kişiliği değişir.

Jung In-Sun dizide bir devriye polisi olan Sim Bo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Babası gibi saygın bir polis olabilme hayali ile bu mesleği seçmiştir. Ancak, babasının yaptığı tek bir hatadan dolayı her şeyini kaybettiğini görünce, anılık yaşamaya başlar. Bir gün, Yook Dong-Sik’in (Yoon Si-Yoon) arabasına çarpar ve Yook Dong-Sik’in hafızasını kaybetmesine neden olur. Böylece, kendisini seri katil cinayetlerinin ortasında bulur. Gerçek seri katili yakalamak için harekete geçer.

Park Sung-Hoon dizide Yook Dong-Sik’in (Yoon Si-Yoon) çalıştığı firmada müdür olan Seo In-Woo karakterini canlandırmaktadır. Titiz ve oldukça acımasız birisidir. Aynı zamanda, işlediği cinayetleri ayrıntılı bir şekilde kaydeden psikopat bir seri katildir. Bir gün, bu günlüğünü kaybeder ve kendisini hiç olmadığı kadar güvensiz hissetmeye başlar.

Psychopath Diary
Orijinal İsmi 싸이코패스 다이어리
TMDb Puanı 8 1 votes
First air date Nov. 20, 2019
Son yayın tarihi Nov. 21, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 8
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

I Wanna Hear Your Song
Be Melodramatic
Flower Crew
The Tale of Nokdu
Extraordinary You
When the Devil Calls Your Name
Crash Landing on You
When the Camellia Blooms
My Absolute Boyfriend
Level Up
Catch The Ghost
Perfume

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website