Strangers From Hell

Strangers From Hell

Aug. 31, 2019
Oyunuz: 0
8.8 6

Senarist

Senarist

Oyuncular

Yim Si-wan isYoon Jong-Woo
Yoon Jong-Woo
Lee Dong-wook isSeo Moon-Zo
Seo Moon-Zo
Park Jong-hwan isByeon Deuk-Jong
Byeon Deuk-Jong
Lee Jung-eun isEom Bok-Soon
Eom Bok-Soon
Kim Ji-Eun isMin Ji-Eun
Min Ji-Eun
Ahn Eun-jin isSo Jung-Hwa
So Jung-Hwa
Kim Han-jong isPark Byeong-Min
Park Byeong-Min

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir.

Karakterleri:
Im Si-Wan dizide 20’li yaşlarında olan Yoon Jong-Woo karakterini canlandırmaktadır. Hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır.

Lee Dong-Wook dizide bir diş doktoru olan Seo Moon-Jo karakterini canlandırmaktadır. Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) yeni taşındığı apartmana yakın bir yerde kliniği vardır. Küçük bir kasabadan Seul’e yeni taşınan Jong-Woo’ya, Seul’deki hayata uyum sağlamasında yardımcı olur.

Lee Jung-Eun dizide Jong-Woo’nun (Im Si-Wan) yeni taşındığı, ucuz dairenin sahibi olan Eom Bok-Soon karakterini canlandırmaktadır. İlk başlarda nazik ve sıcakkanlı biri gibi görünmektedir. Ancak bazı garip davranışları, onun göründüğü gibi bir olmadığını göstermektedir.

Lee Hyun-Wook dizide 302 numaralı odada yaşayan Yoo Ki-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Önce Jong-Woo’ya (Im Si-Wan) bir ev arkadaşı olarak yaklaşsa da diğer herkes ondan korkmaktadır.

Park Jong-Hwan 306 numaralı odada yaşayan dizide Byeon Deuk-Jong karakterini canlandırmaktadır. Kekemedir ve aynı zamanda garip bir gülme sesi çıkarmaktadır.

Lee Joong-Ok 314 numaralı odada yaşayan dizide Hong Nam-Bok karakterini canlandırmaktadır. Gizli veya açık bir şekilde, her zaman Jong-Woo’yu (Im Si-Wan) izlemektedir.

Not:

1 – Dizi, Kim Yong-Ki’nin kaleme aldığı “Taineun Jiokida” adlı bir webtoondan uyarlamadır.

2 – OCN’in Cumartesi & Pazar dizi kuşağından önce “Watcher” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “The Lies Within” yayımlanacaktır.

Strangers From Hell
Orijinal İsmi 타인은 지옥이다
First air date Aug. 31, 2019
Son yayın tarihi Sep. 01, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 10
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Melting Me Softly
Doctor Detective
The Lies Within
Graceful Family
VIP

(3) yorum

  • Adem13 Eylül 2019Cevapla

    Dizi İzlenmeye Değer Her Bölüm Bitince Merak Edersiniz Sonraki Bölümde Ne Olacak Diğer Bu Tarz Dizi Seviyorsanız Kaçırmayın Derim 🙂 (Admin Ellerine Sağlık Süper Olmuş Çeviri İçin Ayrıca Teşekkür Ediyorum İyi ki Varsınız) <3

  • Adem Güldağ13 Eylül 2019Cevapla

    Lee Dong Wook Ah Be Kötü Karakteri Canlandırıyor Yakışmadı Üzdü Biraz Beni

  • Slm17 Eylül 2019Cevapla

    Hangi gün yeni bölüm çikiyor. Nezaman?

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website