Vagabond

Vagabond

Sep. 20, 2019
Oyunuz: 0
9.2 13

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 22, 2019

Fragman Videosu

Açıklama

Konusu:
Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.

Karakterleri:
Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandırmaktadır. Birçok dövüş sanatı türünde 18 derecede siyah kuşak sahibidir. Özgüveni oldukça fazladır ve küstah bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir gün dünyaca ünlü bir aksiyon oyuncusu olmaktır. Yeğenini bir uçak kazasında kaybetmesinin ardından bir ajanın (Suzy) yardımıyla neler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul’un kızıdır. Babası öldükten sonra annesinin ve küçük kız kardeşinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir. Ulusal İstihbarat Servisi’nde beyaz ajan (açık bir şekilde ajan olarak çalışanlar) olarak çalışmak isterken siyah ajan (kimliğini gizleyerek ajan olarak çalışanlar) olarak atanır.

Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nde takım lideri olarak görev alan Ki Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır.

Not:

1 – SBS’in Cuma & Cumartesi dizi kuşağında bu diziden önce “Doctor John” yayımlanmıştır ve bu diziden sonra “Stove League” yayımlanacaktır.

Resmi Web Sitesi (SBS): programs.sbs.co.kr/drama/vagabond
Resmi Web Sitesi (Netflix): www.netflix.com/tr/TITLE/8109510

Vagabond
Orijinal İsmi 배가본드
TMDb Puanı 8.3 3 votes
First air date Sep. 20, 2019
Son yayın tarihi Sep. 21, 2019
Sezonlar 1
Bölümler 6
Average Duration 60 minutes
Paylaşımlar1

Benzer Başlıkları

Extraordinary You
Haechi
Love Affairs in the Afternoon
Pegasus Market
The Lies Within
WWW
Miss Lee
Doctor John
Everything and Nothing
Doctor Detective
Love Alarm
The Wind Blows

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website